| Punker19 a întrebat:

Pentru cei care joaca metin2 plzz ajutati-ma! Deci eu joc metin2 bm pe serverul black power dar nu cred ca conteaza metinul. Mi-am facut o breasla si acum are lvl 10.Asa ca vreau sa imi pun o imagine la breasla dar nu pot.Adica pot dar numa de alea normal cu cerc cu fulger etc. Vreau una care sa arate numele breslei.Cum o pun ca habar nu am? Dau funda si vot va rog cat mai repede posibil! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Mihaela_4701 a răspuns:

Ca sa iti pui un nume. trebuie sa fie breasla ta.dai la breasla.dai la info.dai pe simbol breasla si iti alegi un simbol pentru breasla ta