| CoZoMy a întrebat:

Pentru cei care joaca metin2ro.Ziceti-mi si mie informatii despre cufarul ucenic care il primesti la lvl 1. Ce pica din el la lvl 10 20 30 40 50...Si mai am o problema cand iti da bonusurile de adaugat si schimbat, pe bonusuri scrie pentru arme si armuri incepand cu nivelul 40.Inseamna ca eu trebuie sa am lvl 40 sau arma si armura si aiba lvl 40?

3 răspunsuri:
| anton7 a răspuns:

Buna deci aia cu lv 40 pe arma sau armura este pusa degeaba merg bonusurile merg puse la orice lv pe orice item.Din cufar La lv 1 cad licori si o sabie.La lv 10 licori verzi mov,..., licoare de aia cu 1kk pv.La lv 20 bonusurile is cele mai importante si la Lv 30 cad 5xBlesuri in rest nu am ajuns succes si poate o sa imi spui tu big grin. FUNDA?

| raul9595 a răspuns:

Poti sa ai si lv 1-10-20, poti sa pui bonusuri pe orice armura si orice arma de orice lv.
Level1- Licori Rosi K 20
-Licori Verzi K 5
-Licori Mov K 5
-Licori Albastre K 10
Si o sabie pumnal sau evantai!
Level 10-Elixir Rosu
Licoarea Vitezei 3 Bucati
Licoarea Vitezei de atac 3 Bucati
Medalia Dragonului 3 Bucati
Level 20-3 Vrajirea Obiectului
3 Intarirea Obiectului
Elixir Albastru
3 Medalii ale Dragonului
Licoarea Vitezei 3 Bucati
Licoarea Vitezei de atac 3 Bucati
Edit:
Level 30
Licoarea Vitezei 3 Bucati
Licoarea Vitezei de atac 3 Bucati
Pergament Binecuvantat 5 Bucati
Cartea comandatului
Level 40
Inel de Teleportare
Licoarea Vitezei 3 Bucati
Licoarea Vitezei de atac 3 Bucati
Lvl 40:
Portiune inteligenta
Portiune atc +15 x3
Cartea comandantului 1H

Lvl 50:
Inel de teleportare
Portiune de atac +15 x3
Portiune de dexteritate +15 x3
Vin de flori de piersic x3
Mantia curajului x20
Tichet de trecere x5

Lvl 60:
Portiune de atac +15 x3
Portiune de dexteritate +15 x3
Vin de flori de piersic x3
Pergamentul zeului dragon x3

Lvl 70:
Redistribuire status x1
Portiune atac + Portiune dex x3
Adauga + S chimba obiectul x3
De aici in colo nu mai stiu.
ASTEPT FUNDA!

| jiofhgoid a răspuns:

Wiki.metin2.co.uk scuze daca nu sti engleza dar mie mi-a fost de mare ajutor