| Larymari20 a întrebat:

Pentru cei care joaca Minecraft:
Am un amic care se chinuie de o luna sa il gaseasca pe Herobrine,mai exact sa il aduca in lumea lui si nu stie cum.Voi stiti? As vrea sa-l aju, pre disperat

4 răspunsuri:
| GamerVlad a răspuns:

Depinde si de versiunea de Minecraft sau ai putea instala un mod.
Lasa mesaj daca vrei sa te ajut cu modul si sa imi spui versiunea de minecraft

| Larymari20 explică:

Pai initial a avut minecraft 1.4.6,am facut update-ul pentru 1.4.7.,dar cand intru la inceput ini arata ca e 1.5.1,deci ce versiune e?

| 98Enigma a răspuns:

Herobrine nu exista sunt doar moduri...

| minecraftian a răspuns:

Histori update:
-1.3.2 -removed herobrine
-1.4.7 -removed herobrine
-1.5.2 -removed herobrine
-1.6.1 -removed herobrine
daca vrea sa il gaseaca ii recomand sa instaleze un mod daca SI SA IL UPDATEZE LA 1.6.1(cea mai buna)dar momentan e prea noua si nu au aparut moduri pana acumsad