| ton3lz a întrebat:

Pentru cei care joaca pe pokerstars. stiu ca e interzis sa ai mai multe conturi, dar imi trebuie neaparat mai multe si nu ma lasa sa fac. Am facut deja 2 conturi, iar acum dupa ce completez toate datele, imi apare eroare si scrie ca deja am alt cont. Precizesc ca emailul, userul si restul sunt diferite. Am incercat sa schimb IP-ul, degeaba, am dezinstalat si reinstalat programul de n ori. degeaba. Trebuie sa fie o smecherie care sa te lase sa faci mai multe conturi, in afara de a reinstala windowsul.Am mare nevoie.Multumesc. Funda

3 răspunsuri:
| DeXxa a răspuns:

Eu am trei conturi pe acelasi PC si pot juca in aceleasi timp pe toate trei. Precizez ca trebuie sa ai e-mailuri diferite si valide.

| ton3lz explică:

Am nevoie de mai mult de 2-3 conturi... dupa ce faci 3 nu te mai lasa sa faci...sad

| DeXxa a răspuns:

Oricum, nu mai putem sa jucam Pokerstars ca a fost interzis de F.B.I.
http://www.pokerstars.com/