| ZoR0 a întrebat:

Pentru cei care joaca Travian, imi puteti spune si mie cum sa imi fac si eu o armata si sa imi mai spune-ti cateva sfaturi utile.

Răspuns Câştigător
| AmbroAndrewszz a răspuns:

Simplu! Construiesti o adunare,apoi dai acolo si vezi cati oameni poti sa instruiesti si fa asa de multe ori pana faci armata buna,dar sa ai resurse multe si apropo acolo la resurse (fier,padure,lan, minereu de fier)fa mult acolo! Cu placere! Daca nu te superi te rog o funda, sunt nou big grin