| Gamers a întrebat:

Pentru cei care joaca Tribuile am si eu o intrebare.Aseara mi-am facut trib pe lumea 25 cu forum reguli etc am trimis ogramada invitati dar nu vine nimeni ce sa fac sa atrag ceva jucatori?

3 răspunsuri:
| alexurs a răspuns:

Salut! Pai, creeaza niste reguli si invita-i pe cei mai apropiati...In special, pe cei care nu au trib...Si pune o poza si o descriere atragatoare! De ecemplu:Suntem o familie unita la bine si la rau!

| Gamers explică:

Am reguli am de toate cum am mai spus am invitat ogramada oameni de langa mine dar nu vine nimeni

| alexurs a răspuns:

Mai bine ai intra tu intr-o alianta sau sa te faci prieten cu invitatii tai.Sa conversezi politicos cu ei iar ei sa isi faca o parere despre tine.