| xgd a întrebat:

Pentru cei care v-ati uitat la Naruto : spunet-imi va rogggg in ce episod sakura cade din copac si sasuke o prinde? sau in ce episod sasuke e la spital si sakura il imbratiseaza? dau fundita kiss

Răspuns Câştigător
| AlexanderTheG a răspuns:

In spital si cu imbratisatul e in episodul 98 http://narutofan.forumulmeu.ro/......umea-ninja
Iar celaltat e cand sasuke se lupta pentru prima data cu orochimaru iar orochimaru ii pune sigiliul cerului pe gat, nu stiu exact episodul, o sa il caut imediat.