| мутнιc a întrebat:

[ Pentru cei ce joaca / au jucat pockie ninja ] Salut happy Ma joc de ceva timp pockie ninja ..banuiesc ca joaca lume pentru ca este legat de naruto si naruto, mai ales naruto shippuden are destui fani. infine deci am niste intrebari. happy am observat ca in ultimul timp sunt multe eventuri care dau diferite iteme. deci daca imi puteti spune ce pot face cu urmatoarele obiecte. big grin dau fundita laughing

- Gem'urile
- Seal breaker [ si de unde pot face rost de el ]
- Spiritstone
- Demon Proof of Suppression
- River God's Pearl
- Holy Gauze
- Giant Feather
- Dark Red Collection Jar
- Purple Collection Treasure Jar
- Anonymous Namecard
- Exporcizing candle.

Acestea sunt doar cateva. nu stau sa le enumar pe toate. repet, dau funditaaa big grin

Răspuns Câştigător
| ovy04 a răspuns:

Gem'urile sunt niste pietre care pot fi puse pe echipament ca sa mareasca puterea, viteza, viata etc.
Seal breaker-faci rost de ele cu Online Gift si se folosesc ca sa deschizi nu stiu ce scroll'uri
Demon Proof..etc-folosesti ca sa te bati cu boss'ii care apar pe harta intr-un loc, nu aia care apar poza sus
Giant Feather- folosesti impreuna cu niste pietre ca sa creezi echipamente
-Collection Jar- folosesti ca sa castigi iteme care sa te ajute sa iei o tehnica de la un anumit caracter din Naruto(Bloodline)
Anonymus Namecard nu stiu la ce se foloseste, eu le arunc

Cam atata stiubig grin sper sa te ajute informatiile mele

1 răspuns:
| мутнιc explică:

Mda. scuzati repetarile si greselile gramaticale, nu stiu ce s-a intamplat