| Rihanna_3638 a întrebat:

Pentru jucatorii de Metin2 imi puteti spune,unde gasesc o masca de emotie...si de cate ori se poate folosi una.,la ce lvl o poti utiliza?
Dau funda!:d

2 răspunsuri:
| cosminvalerian a răspuns:

O masca de emotie o gasesti la magazinul general, o poti folosi la orice lvl, si parca dureaza 15 ore, sau nu mai stiu.

| vela a răspuns:

Depinde pe ce fel de metin esti... daca esti pe ro trebuie sa o cumperi cu bani reali.dar daca esti pe privat o cumperi de la magazinul general pe gratis, la orice lvl