| Mariuss32 a întrebat:

Pentru jucatorii de metin2ro: De ce nu mai merge metin2mod pl? Am descarcat ultima versiune(15.06.2014) si ma deconecteaza când sa il folosesc.

Răspuns Câştigător
| Miuletz a răspuns:

Daca folosesti modpl probabil il stii pe KaMeR (el a facut mod-ul, si probabil si tu il iei de pe elitepvpers) oricum, nu este nimic de la tine, la toti se intampla, dupa cum stii in fiecare miercuri de la 11:00 se face o mentanata de o ora, adica se da un fel de update, miercuri a fost ieri (pe 25) si ultima data mod-ul a fost updatat pe 15 deci asteapta ca, Kamer sa-si faca treaba (adica sa dea upgrade la mod) dupa il poti folosi din nou, daca ti se mai intampla asta citeste si tu ce zic ceilalti la post

P.S.:pe ce server joci?

| Mariuss32 explică (pentru Miuletz):

Eu îl descarc de aici: http://metin2mod.tk/metin2pl.html
Joc pe Trianguli.

| Miuletz a răspuns (pentru Mariuss32):

Da acela este mod-ul lui KaMeR (care posteaza pe elitepvpers) asteapta sa se dea update (ultima data arata 15.06. 2014 cand se schimba data atunci ia-l si instaleaza-l)

| Mariuss32 explică (pentru Miuletz):

Dar cam cat dureaza... aproximativ?

| Miuletz a răspuns (pentru Mariuss32):

Ieri s-a dat update

7 răspunsuri:
| G4by97 a răspuns:

Eu cand vreau sa il descarc dupa ce se descarca imi apare eroare la descarcare dc?

| Mariuss32 explică (pentru G4by97):

Oprește anti-virusul, poate funcționează.

| SkrLoveSkRill3X a răspuns:

Sterge mod-u pl din metin si apoi instaleaza-l iar modu pl si ca sa nu te mai deconecteze schimba rezolutia de la 1024x in colo. Funda?