| 12stefy a întrebat:

Pentru jucatorii Metin2: vreau si eu pareri despre contul meu.

CARACTER: Razboinic corp lvl 53

ITEME: Dragon+9 cu protectiei+3 si eschivei+3
Fms+9 cu pm 16, pc -6, anti razboinici+3 si ciob
coif de fier+8
scut pentagon+7 (am avut rotund+7 dar mi-a esuat in dt si il am pe asta deocamdata)
bratara cu 1000 pv
papuci cu 1000 pv
colier cu 1000 pv
ee+7

COMPETENTE:
M3 iures, M2 aura, 15 puncte pe vartej si restul cate 1 punct

STATUS:

VIT: 90
INT: 8
STR: 73
DEX: 3

Răspuns Câştigător
| Emmy_5486 a răspuns:

Ai iteme bune.dar teasi sfatui sa nu mai bagi bani in alte prostii si sa te apuci sa bagi carti. iti spun eu ca daca ai M mare faci diferenta... or fi cartile scumpe.dar e cea mai buna investitie.pentru a fi bun.big grin baftawinking

3 răspunsuri:
| 4xFlash a răspuns:

E destul de bun caracterul dar da, adevarat te-as sfatuii sa incepi sa-ti cresti magiile. In rest SUPER BUN CONTU

| 12stefy explică:

Mersi mult de sfaturi happy.

| girlpoisson555 a răspuns:

Heii Just love struck laughing)! Nu te mai stresa love struck oricum esti super trazneet smug!laughing:*:*