| Lefion a întrebat:

Pentru toata lumea s-a deskis un server nou de counter-strike si vrem multa lume in el sa al umplem cine vine primul primeste admin gratis (owner)!
Si vrem cam 15-20 admini, deci care vine ia admin pe loc!

Este un server foarte fain si as vrea sa veniti si voi!
Puteti sa propuneti ce vreti pe id-ul black_up_1(el este fondatorul), si propuneti de exemplu skinuri nou sau asa ceva!

VA ASTEPTAM PE SERVER!

IP:188.241.14.83:27015
Nume: cs.gamerii.ro

2 răspunsuri:
| danielmicu a răspuns:

Hai si tu pe metin pvm 4 fun www.asiimetin2.com te astep sa intri mass mai departe plss si mersi mult

| Lefion explică (pentru danielmicu):

Eu nu joc Mtin!
Sorry!
Daca vrei vino tu pe sv asta care l-ai citit la anunt! Poate iei admin!