| traiciuromanu a întrebat:

Pentru un microfon, pentru a reduce sunetele inalte, se poate folosi orice tip de burete sau un fel special?

Dau funda la primii 3 utilizatori ce au dat un raspuns folositor.

Răspuns Câştigător
| xDragosel007 a răspuns:

1.Nu poti sa dai funda la toti 3
2. Poti pune orice burete, dar ai grija ca s-ar putea sa nu se mai auda aproape de loc
3. Daca se aud niste bazaituri poti pune un POP FILTER = un ciorap de dama( serios, cauta pe net ) big grinD

| traiciuromanu explică (pentru xDragosel007):

XD! Multumesc, dar poate fi ciorapul impaturit san nu este nevoie?

| xDragosel007 a răspuns (pentru traiciuromanu):

Oricum, nu conteaza, dar sa se auda.