| SteroidEdy a întrebat:

Pentru youtube pierd cam 4 ore pe zi filmand si editand videouri, am facut reclama aici, si pe alte site-uri dar nu reusesc sa fac rost de mai mult de 30 de vizualizari pe video. Inafara de asteptare si incarcari multe(care deja fac) cum mai pot ajuta canalul sa creasca?

Răspuns Câştigător
| BeHappy26 a răspuns:

Ai putea sa-ti inviti prietenii, neamurile, cunostintele sa iti vizioneze contul de youtube, sa se uite la videoclipuri, sa dea like... happy
Daca vrei sa-mi canalul tau de youtube, o sa incerc sa te ajut happy

| SteroidEdy explică (pentru BeHappy26):

Am 84 de sub din care 20 sunt prieteni etc, uite aici canalul si in seara asta uploadez 3 videouri https://www.youtube.com/user/steroidedi

| BeHappy26 a răspuns (pentru SteroidEdy):

Okei happy O sa le spun si prietenilor sa te ajute cu likeurile

| SteroidEdy explică (pentru BeHappy26):

Mutumesc! Orice Ajuta!