| nichy2012 a întrebat:

Plssss la toti care intra pe TPU plssssssssssssssss ajutati-ma crying adaugatima la mess si sa imi dati site-ul sa pot sa imi descarc tdl metin2 plsssss e super jocu va rog din suflet dar daca puneti linkul pe TPU nu puneti linkul siteului metin2 tdl pentru ca mie nu imi merge zice ca n-am metin2 client in calculator zictimi ce inseamna asta sau dati-mi jocu dar adaugatzima la mess nichy2012 plss

2 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Www.metin2.com! Sau www.metin2ro. ro sau ceva de genul :)) FUNDAAAAAA!

| Trololord a răspuns:

Tdl? Ce inseamna tdl?
Din cate stiu eu, poti downloada jocul de pe metin2.ro. Sau, daca vrei sa il joci in engleza, ceea ce sincer iti recomand, pe metin2.com. Acum ca mai bine joci WoW e altceva laughing E parerea mea... Sper ca te-am ajutat.