| Tomcis a întrebat:

Plz ajutati-ma! Am downloadat multe feluri de cs dar cand intru in el imiu apare o eroare.Nu pot sa va arat o imagine fiindca nu am camera. Din cauza ca am windoxs xp imbinat cu vista? Pentru ca inainte pe alt windows imi mergea.Plz help me!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca sa faci o imagine a ecranului nu-ti trebuie Webcam. Apasa pe butonul "Print Screen" de pe tastatura. Intra in "paint" si da-i "paste". Salveaza imaginea si posteaza-o pe un site de specialitate si da-ne linkul. Cred, insa, ca problema e cu Windowsul sau driverele de la placa video. Aici ar fi mai multe explicatii: Cd zgaraiat, Windowsul scris defect, defectiune pe HDD, etc.

1 răspuns:
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Nu din cauza ca nu e bun windowsul sau au cs-urile virusi daca vrei unu facut non virus adauga la yahoo calinescuflorinandrei.