| Elena_Cosmina_1994 a întrebat:

Plzz raspundeti-mi la intrebarea: dc cand intru in client de metin2 champion..infine nu conteza metinu ca imi face asa aproape la toate..si imi apare acea sura si dau start imi da erro fara r sau error si scrie in nu stiu ce limba. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Kyt_fabs_1998 a răspuns:

Schimba antivirusu sau stopeaza daca iti apare vreo eroare de iti da sa dai ok dai si mai incerci pana nu iti mai apare sau chestia asta poate sa fie de la ei! funda?