| RoByMasTerXxL a întrebat:

Poate cieneva sa-mi dea exemple de metien misto adica sa aiva :lvl maxim 99-250 NU PVP pvm-pvp, sa iei toate acc +9 de la shop si otel si batle etc, sau sa nu iei nica dar in schimb sa faci itm repede sa fie shop de upgrade sau sa pice repede daca e sa fie si event cufere, sa fie macar 10 playeri on in fiecare zi, si instalarea la metin sa fie prin winrar (nu cont neaparat),, daca stiti metine care au aparut noi de o luna cel mult 2 ar fi perfect chiar daca nu este cum am zis eu. Multumesc celor care imi da exemple dau funda celui care imi da cel mai misto metin sa imi placa.P.S. sa nu se inchida serveru repede sa fie deschis mult timp. Multumesc :X

2 răspunsuri:
| ogreaxel a răspuns:

World sau Mondial. Au o gramada de evolutii, faci bani repede si te ajuta si playerii cu iteme. Bafta!

| RoByMasTerXxL explică:

Bonusurile sa pice repejor nici prea greu sa fie cate 200 schimba si aduga cufara 6/7 nu cont da sa avia evolutii belea si sa ceara la evolutie ceva sa faci rost repede Multumesc P.S. peitrele nu cont + cat sunt pot fi si +20 daca le faci repede, sa nu prea esueze la fierar legendar sa fie rata la esueara vreo 70-100% daca se poate daca nu macar 30-100%,GM sa fie de treaba si palyeri sa te ajute cu itm, upgrade, etc, inel de teleportare (NEAPARAT) si tot asa fie aprape perfect si mai Multumesc inca odata celor care o sa raspunda! Dau funda celor care da cel mai tare metin2! Multumesc.