| Smecherno12020 a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva un servar de metin2 sa aiba ratele 1000%, ceva mape si itm-uri noi, sa fie non-stop, bonusurile sa le aibe destul de bune, sa poti evolua itm-uri si shop-urile sa aiba aproape tot ce vrei.

Răspuns Câştigător
| bukur a răspuns:

Metin2evolution.com

7 răspunsuri:
| Smecherno12020 explică (pentru dianaaaaax):

Val Mondial are bonusurile foarte proaste.

| dianaaaaax a răspuns (pentru Smecherno12020):

Proaste?thinking Deloc, eu rupeam tot regatulhappy. Trebuie doar să ştii să bonusezi.

| Smecherno12020 explică (pentru dianaaaaax):

Proaste in sensul ca pica foarte greu ceva bun, si sunt destul de mici. Sunt de asemena si foarte scumpe.

| dianaaaaax a răspuns (pentru Smecherno12020):

Cât vrei să coste? 1kk?laughingFă 250 şi după îţi faci un farmer.Pf..rupi banii.laughing

| Smecherno12020 explică (pentru dianaaaaax):

Eu cand termin un metin2 fac toate rasele 250 si daca rata la yang e mica imi iamai mult timp sa il fac calumea si ma plictisesc.

| Vouge a răspuns:

Www.moonmt2.net 1000% ratele are cam tot ce ai scris mai sus. si in plus :D