| fasi583 a întrebat:

Pot ajunge la punctul N in GTA San Andreas? Si daca da, va rog spuneti-mi cum.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu frate, iti indica doar directia. Punctul ala nu marcheaza o locatie reala.

5 răspunsuri:
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Harta aia iti arata punctele cardinale. Iar N ul ala iti arata NORDUL. Daca il urmaresti vei ajunge la marginea de nord a hartii, evident.

| fasi583 explică (pentru codrinmaestruldumelor):

E alt oras acolo?

| Wr3nch a răspuns (pentru fasi583):

Nu frate, iti indica doar directia. Punctul ala nu marcheaza o locatie reala.

| floreadan a răspuns:

N reprezinta Nordul, poti ajunge acolo, e marginea de nord a hartii respective. Ai incercat sa te duci acolo?

| fasi583 explică (pentru floreadan):

Am incercat sa ma duc. am mers vreo 15 minute si nu am ajuns