| IllIIllll a întrebat:

Pot face misiuni la call of duty mw3 alaturi de alti jucatori romani? adica onliinebig grin, si daca da cum? sau macar cum pot face sa joc online pe alte servere? FUNDA!happy

2 răspunsuri:
| 98Enigma a răspuns:

Pai ca sa joci trebuie sa iti faci sau sa intri pe un servar co-op si ca sa joci multiplayer cumperi jocu piratat nu merge...

| GabeN a răspuns:

1.Trebuie sa ai jocul original.
2.Sunt 3 shortcut-uri cand instalezi jocul.Una e CoD MW3 Dedicated Server, CoD Mw3 si CoD MW3 Multiplayer.Dai pe CoD MW3 si ai acolo Special ops.Dai click, inviti un prieten prin SHIFT+TAB si go la SO happy