| IntrebarileMele111 a întrebat:

pot sa instalez 2 antivirusuri odata? sau spuneti-mi si mie un program care e bun pentru 'curatarea' calculatorului..sa nu imi mai dea erori cand in in pc si chestii din astea FUNDA

Răspuns Câştigător
| JusticeForCraiova a răspuns:

Poti instala si 10 antivirusi dar mai multi antivirusi iti farama calculatoru.
De ce?
Pai fiecare antivirus se cearta cu alt antivirus ei se gasesc ca virusi...
si o sa-ti dea mai multe erori.
Foloseste 1 singur antivirius
Recomandat Avast Kasperasky bit defender

4 răspunsuri:
| XxAnonimuXx a răspuns:

Poti instala cati vrei ma

| boxa97 a răspuns:

Eu folosesc ultima versiune de bit defender si sunt foarte multumita de ea...ti-o recomand si tie!

| Ardew99 a răspuns:

Sall!
Pai pentru curatare poti incerca: CCleaner!

| burN7 a răspuns:

Da poti instala 2 antivirusuri, da o sati ia mai multe resurse rezultand incetinirea calculatorului.
Recomand Microsoft Essentials, este gratuit daca ai licenta Genuie.
Bafta!