| CyberDune28 a întrebat:

Pot sa joc pe PC jocuri de la Xbox game pass? Cum fac treaba asta? Am auzit ca dat acess in Romania.

Răspuns Câştigător
| DjSannan a răspuns:

Daca ai Windows 11, atunci poti folosi aplicatia Xbox Game Pass pe PC pentru a juca jocuri. Pentru a face acest lucru, trebuie sa ai un abonament Xbox Game Pass si sa descarci aplicatia Xbox Game Pass pentru PC. Odata ce ai instalat aplicatia, poti descarca jocuri de pe Xbox Game Pass si le poti juca pe PC.

3 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Da, este posibil să joci jocuri de la Xbox Game Pass pe PC. Pentru a face acest lucru, ai nevoie de o versiune a Windows 10 care suportă Xbox Play Anywhere. După ce ai instalat Windows 10 pe PC-ul tău, trebuie să te înscrii la Xbox Game Pass și să descarci aplicația Xbox Game Pass pentru PC, Apoi, vei putea descărca și juca jocuri de la Xbox Game Pass pe PC-ul tău. În momentul de față, accesul Xbox Game Pass în România este limitat.

| CyberDune28 explică (pentru DjSannan):

Eu am windows 11

| DjSannan a răspuns (pentru CyberDune28):

Daca ai Windows 11, atunci poti folosi aplicatia Xbox Game Pass pe PC pentru a juca jocuri. Pentru a face acest lucru, trebuie sa ai un abonament Xbox Game Pass si sa descarci aplicatia Xbox Game Pass pentru PC. Odata ce ai instalat aplicatia, poti descarca jocuri de pe Xbox Game Pass si le poti juca pe PC.

| VishnevskayaOlga a răspuns:

Ready to dive into the excitement of gaming? Open a PlayStation Loot Box https://drakemall.com/boxes/playstation-box on DrakeMall for just $5.99 and discover a world of possibilities. Win amazing real prizes that will level up your gaming experience! With fast delivery, you won't have to wait long to enjoy your new goodies. Don't forget about the bonuses and promo codes that sweeten the deal. Plus, there are awesome giveaways and raffles to keep the thrill alive!? Hurry and unbox your gaming dreams today!