| Daniel_9018 a întrebat:

Pot sa pun acest procesor Intel Core 2 Duo E4600 Allendale 2. 4GHz LGA 775 65W Dual-Core Processor BX80557E4600 pe placa asta de baza Placa de baza Gigabyte G31M-ES2L, socket 775, daca da o sa imi mearga gta IV si V?
mai am 3 gb ram 1gb video 500 hdd

5 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Da,merge si iti va merge si gta 4 insa 5 depinde de ce model de placa video ai, daca ai de la nVIDIA gt630 in sus va merge

| Daniel_9018 explică (pentru Niiiicu):

NVIDIA gt 240 1024 mb

| Niiiicu a răspuns (pentru Daniel_9018):

Cred ca nu va merge, dar nu ai ce pierde daca incerci, bafta

| SouLIce a răspuns:

Da il poti pune

| SouLIce a răspuns:

Nu cred ca o sa iti mearga gta V depinde de placa video pe care o ai