| disperatadupasex a întrebat:

Poti folosi hack de yang pe un server privat de metin2? Daca da, dati-mi un exemplu de hack care merge si dau funda.

3 răspunsuri:
| MaRiaN96 a răspuns:

Nu exista asa ceva, stiu pe propria experienta.am cautat cateva luni sa gasesc si nimic... decat daca esti hacker atunci cred ca ai putea da daca nu ia-ti gandu de la asa ceva... si daca ar exista cine crezi ca ti-l da? poate sa ii dai cateva milioane sa iti dea ull yang da nu iti da programuwinking
FUNDA tongue

| Rayus a răspuns:

E pros ala normal ca exista ce dracu ca eu am avu multe si de ro si e private dar le-am sters ca mo prins gm.

| Twatwaffle a răspuns:

De fapt,exista o gramada de hackuri numai ca odata cu updatarea serverelor ele devin inutilehappy.Pe privat nu prea merge pentru ca se fac updateuri(adaugari) mai mereu si pentru ca sunt foarte complexe,fata de oficial, unde exista o groazabig grin(e mai primitiv si mai plictisitor, no offenses bros) ^^