| AditzaNIKE a întrebat:

Prieteni am o problema, cand intru in metin2 im scrie:metin2 no create apropiate device, si cand intru dupa aia iar imi restarteaza pc-ul.

Răspuns Câştigător
| cParty a răspuns:

Oricare este bun e acelasi tip de metin 2 incearca bafta la joc

4 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Iti spun eu de ce se restarteaza pc-ul. Or ai Avira ca antivirus, or iti lipseste un program happy. O zi buna!

| cParty a răspuns:

Pai incearca sal reinstalezi si daca nu merge nici asa inseamna ca totul este de la windows bafta

| AditzaNIKE explică:

Care il reinstalez? Ala cu downloader metin 2 sau celalalt care apare dupa ce ai instalat asta cu downloaderu?

| cParty a răspuns (pentru AditzaNIKE):

Oricare este bun e acelasi tip de metin 2 incearca bafta la joc

| AditzaNIKE explică:

OK mersi pentru raspunsuri