| anonim_4396 a întrebat:

Prieteni,cine stie un joc cu fantome in care ele erau blocate in casa si trebuia sa le dezlegi si trebuia sa faci cv de genu, puneai paianjeni pe pereti crestea nu stiu ce din podea chesti din astea in care u trebuia sa speri oameni ce se aflau in casa ca ei sa plece si ei mai chemau politia sa investigheze locul si trebuia sa ii speri si pe aia ajutati-ma, >funda:

Răspuns Câştigător
| Peiciu a răspuns:

Incearca si tu Leavemealone1, 2 nu e chiar cum ai zis tu dar aproape Sper ca te-am ajutat FUNDA Si dau si site big grin

| negrisor a răspuns (pentru Peiciu):

Dai big grin ca ai funtabig grin

| Peiciu a răspuns (pentru negrisor):

Ok
iaaa. Me Alone 2 - Download hero game - MyPlayCity - Download Free...