| XxAlexandruxX a întrebat:

Primul trailer de la GTA 5 cum vi se pare? http://www.youtube.com/watch?v=Tn8pIrfAcjg

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Cred ca este mapa din san andreas modificata,si omul seamana cu cel din san andreas, dar grafica e super, sper sa fie si un story pe masura!

| andrey843 a răspuns:

Trage foarte mult la realitate.Mi se pare foarte interesant.Pacat ca nu imi merge. Voua va merge?(daca da ce componente aveti la calculator?).

| CobraLeon a răspuns:

Ce pot spune...asteptam vestea asta de ceva timp, si chiar ma bucur ca vom avea din nou Los-Santos-ul. Jocul asta este inca un motiv pentru a imi cumpara un calculator nou... data de lansare nu a fost anuntata inca(de fapt acesta este si primul trailer al jocului).