| Coman_Alexandru_2000 a întrebat:

Processor:Intel Core Duo CPU E7600 3.07 Ghz, 64 biti, 4GB RAM Placa Video: ATI Radeon HD 4300/4500, memorie 2,2 GB Cam ce jocuri merg?

Răspuns Câştigător
| aXs77 a răspuns:

Nu asculta niciodata de cerintele jocului.
De exemplu, am avut si eu un pc exact ca al tau doar ca avea procesorul P4 3,06 GHz.
Deci era mai mic.Si am putu sa ma joc COD MW 2, Dead Island, Sniper Elite v2\nazi zombie, Duke Nuken Forever, GTA 4 si multe altele.
Dar in orice caz, nu te lua dupa cerintele jocului.
Incearca-le si vezi daca iti merg macar pe low, dar iti spun eu sincer ca iti va merge.
O seara buna!
Funda please

1 răspuns:
| TheCraftingHero a răspuns:

Nu foarte multe...recomand sa adaugi macar 2 GB ramsi o placa video noua.