| cristi2ever a întrebat:

Puteiti sa imi spuneti cele mai tari jocuri pentru xbox 360?

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Tdu 2, cod mw2, cod black ops,split second,l.a noire, gta 4, nfs shift 2 unleashed. Funda?

6 răspunsuri:
| zck360 a răspuns:

Un sfat orice ai face nu tu cumpara modern warfare doi
eu prima data l am cumparat la pack cu consola am jucat pe el 30 de minute si am luat un mare RROD la fel si cu a doua

| seby97 a răspuns (pentru zck360):

Doamnee cea mai mare prostie pe care am auzit-olaughing cum poti sa spui ca ai facut RROD de la joc, asta este cel mai penibil lucru. RROD este o problema cu funtionare Xbox-ului deci n-are nici o noima ce-ai zis tu acolo.
Peacehappy

| zck360 a răspuns (pentru seby97):

Asta mi s a intamplat frate si am mai multi prieteni care mi au confirmat xD

| zck360 a răspuns:

Assassins creed brotherhood
splinter cell conviction
ninja gaiden 2
left 4 dead
dead rising 2
mortal kombat 9
saw
nba street homecourt

| smeeagol a răspuns:

Mie imi place halo 3, cod 5, halo wars, l4d.
Pa,Pa.

| ThaPower a răspuns:

Test Drive Unlimited 2 (TDU2) Split Second Grand Theft Auto 4 si 5 Los.Angeles Noire (LA Noire) si Test Drive Unlimited (TDU) Funda?