| Gaby29 a întrebat:

Puteti sa imi dati si mie un server de samp rp romanesc? va rog mult daca se poate da fie 100% romanesc cu nume_prenume si comenzile in romana...

.:big grinau funda::. big grin

Răspuns Câştigător
| Assassins a răspuns:

Players: 40 / 70

Map: *| Romania |*

este 100% romanesc, si e RolePlay

5 răspunsuri:
| MrBlueEnergy a răspuns:

IP a serverului 195.225.59.42:7777
Pentru mai multe informatii intra pe http://www.gta.jucatori.net

| STRADI a răspuns:

84.247.54.62:7777 cel mai tare server de hard roleplay din cate ai vazut si cel mai reusit intra si tu sa te convingi, PS:cheamati si prietenii big grin

| STRADI a răspuns:

HostName: Romania Roleplay | www.ro-roleplay.com
Address: 93.119.26.246:7777
Players: 35 / 150
Ping: 16
Mode: Roleplay 21.2.3b
Map: Los Santos

HostName: Pro-Gaming: Take Gaming To A New Level (0.3x)
Address: 93.119.26.212:7777
Players: 19 / 100
Ping: 16
Mode: PG:RP v4.7
Map: LS and LV

HostName: [0.3x]RP.INDUNGI.RO Revenim in cel mai scurt timp
Address: Rp.INdungi.Ro:7777
Players: 0 / 50
Ping: 9
Mode:.:::Gf.SrZone.Ro:::.GF
Map: San Andreas

Eu zic ca Romania roleplay e cel mai tare. Funda? :D

| Gaby29 explică:

Acesta nu este RP spre informarea ta RP inseamna Role Play... si acel server nu este rp...

| Bogdan_Maris_1996 a răspuns:

Salut! Te asteptam pe serverul nostru |Romania Nightmare| de tip Roleplay.
Serverul nu este de mult deschis nu sunt multi playeri dar va fi populat.
Avem 15 factiuni+joburi secundare 20.In Los Santos cele 4 ganguri:Grove, Ballas, Lsv si Vla au teritorii.Liderul poate sa cucereasca teritorii prin /takezone si sa faca razboi cu /war.
Avem implementate 20+ bizuri si 91 de case+nrg-uri personale.Serverul este pe Sa-mp 0.3e.

Cautam Admini+Helperi+Lideri la factiuni.Va asteptam cu drag si daca vreti admin aduceti playeri.
Pt owner/co owner o donatie ca sa putem hosta serverul
Cu drag, Echipa Romania Nightmare