| GrigorePurta a întrebat:

Puteti sa imi spuneti jocuri in care sa folosesti coop dar nu cu prietenii adica coop cu calculatorul exact ca in counter cu botii cand le zici "follow me" sau "cover me" sau hold this position"
dar sa fie jocuri in care sa le zici (si sa te si asculte) partenerului tau de joc "pc-ul"
de exemplu la counter cand le zic la boti "follow me" atunci vin dupa mine si asa ii coordonez in asa fel incat sa castig runda
Puteti sa imi ziceti jocuri de acest gen?
cat mai multe cu putinta...
Va multumesc!
FUNDA!

P.S nu conteaza genul de joc dar sa fie si shootere!

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Buna. depinde ce computer folosesti. Iti recomand sa cauti urmatoarele. Toate sunt shooter (FPS) si au moduri de joc asemanatoare cu CS:
Unreal Tournament (aka UT99), Unreal Tournament 2004, Unreal Tournament 3, Brothers in Arms, Medal of Honor Pacific Assault, Medal of Honor 2010, Delta Force 3, Mobile Forces, Rainbow Six 3 Raven Shield, Rainbox Six 3 Vegas 1/ Vegas 2, Armed Assault (Arma) 1/2

Cauta clipuri de gameplay pe youtube ca sa vezi care joc iti place.