| SweetyePums a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie cum pot sa pun comenzi la Minecraft adica:
/fly
/registre
/login
si altele
Dau vot si funda!

Răspuns Câştigător
| GTS a răspuns:

Poti sa scrii astea doar daca ai jocul original si daca il ai apesi pe t

Daca nu il ai poti sa iti downloadezi modul care te ajuta sa scrii toate chestiile astea in chat tot pe litera t iti dau un site care poti sa downloadezi si acolo ai un tutorial;)

www.craftdl.com/single-player-commands-1-7/mine
Funda:D

1 răspuns:
| GTS a răspuns:

Sau daca nu gasesti tutorial poti pur si simplu sa scrii pe youtube how to install single...