| Ðean a întrebat:

Recent am găsit un joc multiplayer; BrawlBusters, chestia e că la un moment dat se pixelează ecranul, am dat la grafică pe Low, dar degeaba, mă gândesc că este de la placa video, dar nu mai în jocul astă îmi face aşa...

Îi pot face ceva să meargă? #FUNDĂ

1 răspuns:
| JackieASD a răspuns:

Pai in primul rand nu am citit fiindca iti comentez si eu urat cu mi-ai facut si tu la intrebare fraiere esti un loser de cacao de dai mare peste tot asa hai nu te mai da mare fraiere