| HardCoreRPG a întrebat:

Rpg.HardCore.Ro
Deschiderea 04/01/2017.
IP: 46.102.116.31:7777
DNS: In curand.

Ce este HardCore?
-Un server de SA-MP de tip RPG clasic.

De ce clasic?
-Deoarece multi playeri cauta un server stabil, cu chestii pe care deja le stiu dar cu un STAFF mai serios, o atmosfera placuta si distractie pe masura.

Avem panel/forum?
-Momentan nu, deoarece prima luna va fi de test pentru a vedea cati playeri ne sunt alaturi, vor fi acordate bonusuri.

Ce avem de gand cu acest server?
-Sa il facem sa ajunga la un numar de playeri considerabil, sa pastram o prietenie foarte stransa cu playerii si sa oferim ce avem noi mai bun.

Va asteptam cu totii pe server, deschiderea 04/01/2017.
Fondatorul este Keops.

Helperii si liderii se vor alege dupa deschiderea server-ului.
Economia este medie.
Giftbox-ul va fi introdus de la deschidere si va dura 1 saptamana si vor fi premii pe masura.

==============================
HostName: HardCore | RPG
Address: 46.102.116.31:7777
Players: 0 / 100
Ping: 41
Mode: RPG Romania 30.07.16
Language: Ro/En
==============================

1 răspuns:
| Diavolcata a răspuns:

Eu joc RPG-B-zone nivel 91.