| Bogdan549 a întrebat:

S-ar merita sa fac un upgrade de la i3 la un i7 sau sa-mi iau un laptop de gaming?

Răspuns Câştigător
| bogdan2091 a răspuns:

Depinde si ce PC ai, daca ai pc cu cel putin 7-8 gb ram si o placa video buna sa zicem de 1 gb sau 2gb merita toti banii pe i7 happy

| Bogdan549 explică (pentru bogdan2091):

Ai dreptate mai bine fac upgrade la un i7 decat la laptop

4 răspunsuri:
| JokerDeaD a răspuns:

Iti spun de acum ca PC gaming VS laptop gaming, PC nu se compara cu laptopul.
De ce laptop de gaming?

| Bogdan549 explică (pentru JokerDeaD):

Vreau laptop de gaming pentru ca am un laptop mai vechi care nu prea mai e bun si sa-mi iau ceva mai bun pe care sa-l folosesc dar cred ca o sa-mi cumpar tableta cu windows

| JokerDeaD a răspuns (pentru Bogdan549):

Ok. E alegerea ta.