| JacobBlack a întrebat:

Sa ma ajute si pe mine cineva la san andreas.
Cand intru in cercul rosu la o misiune nu imi intra in ea dc?

Răspuns Câştigător
| Pitbull305 a răspuns:

Cred ca este din cauza jocului.

3 răspunsuri:
| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Hai jocuri Wolfteam, World of warcraft, microvolts, metin, 4story, assasincreed, skilroad, shaia, repulse, league of legendes, s4league,everquest,atlantica online, talisman online,maplestory, mixmaster, farmera, transformice, alldols online, black shot, castle of heroes, battle field 1, 2, 3, cabal,perfect world,crime craft,rapplez,mu online,ran online,rekuiem,damoria,dofus, dragonica, fable, fiesta online, florensia, star strek, sims, 1, 2, 3, grand fantastia, hero online, lineage 2, aion, kings age

| Pitbull305 a răspuns:

Poate din cauza ca trebuie sa vi la o anumita ora (tio arata sus) sau poate ca trebui sa iti iai niste gangsteri din mafia ta adica cei imbracati in verde sau daca esti in san fiero la o misiune de la woozi trebuie sa te duci sa inoti ca sa iti ridici levelul de inot. Funda te roggggg.

| JacobBlack explică (pentru Pitbull305):

Nu e misunea aia, nu imi intra in nici o misiune si sunt in primul oras, poate sa fie si din cauza virusilor de pe pc?

| Pitbull305 a răspuns (pentru JacobBlack):

Cred ca este din cauza jocului.