| Anonim0091 a întrebat:

Sa TPU, cine e priceput la black ops... ma ajuta si pe mine cu eroarea asta?

cand pornesc jocul primesc un ecran negru foarte...negru:)

SAU

mi se face bara black ops mai mica, si imi apare consola blackops pe care nu o pot citi:)

http://www.youtube.com/watch?v=6RJ_tGuPhrI&feature=youtu .be

Răspuns Câştigător
| dadonexus a răspuns:

Un sfat prietenesc iti dau...reinstaleaza neaparat windowsul se misca ca naiba.cat despre joc un reinstall de win o sa il aranjeze iti garantez si inca ceva nu folosi programe ca game booster, tuneup, registry cleaner sau stardock...pe langa faptul ca iti nenorocesti sistemul de operare nici nu rezolvi nimic cu ele.