| comy45 a întrebat:

Said am si eu o intrebare la metin2.cum pot sa ma transportdintrun regat in altul adica eu sunt in regatu rosu cum pot sa ma duc in regatu albastru sau galben ca un prieten de-al meu poate dar eu nu si vreau sa stiu si eu smecheria.pls ma puteti ajuta dau fundita.

4 răspunsuri:
| MihaiFCB a răspuns:

Deci poti sa te muti cu Kindom change ( e un item care te muta in orce reget vrei ) dar costa cam 198 monede dragon ( il iei de la Item Shop Bafta big grin

| comy45 explică:

Pai la metin 2 ro nu uk

| MihaiFCB a răspuns:

Pai da pe ro

| comy45 explică:

Pai spunde ca nu exista