| 174 a întrebat:

Sakut TPU.Am avut un joc in calculator si mi-am reinstalat windows-ul si jocul a ramas, dar are in folderul lui"rdl-smsd"(vreo 30).Vreau sa stiu daca jocul se mai poate instala si cum il instalez. FUNDA!

6 răspunsuri:
| luma a răspuns:

Daca mai ai chitul de instalare in calculator il instalezi asa se poate iar sa il dezinstalezi...e deja dezinstalat...a ramas doar dosarul unde era el si iti dai sema de asta daca intrii in el ca nu se deschide

| 174 explică (pentru luma):

Cum arata chitul?

| luma a răspuns:

Nu trebuie sa instalezi din nou jocul exact cum ai facut prima data da stergi dosarul pe care il ai de atunci( dosarul unde l-ai instalat)

| 174 explică (pentru luma):

L-am instalat cu Daemon Tools si cans vreau sa deschid jocul spune "please insert the original CD/DVD.Ce sa fac? Daca merge dau funda!

| luma a răspuns (pentru 174):

Pai lasa imaginea montata la demon tools

| 174 explică:

Dar nu am crack.Merge daca il descarc?