| DieterBortscher a întrebat:

Sal all. Am niste probleme cu jocul League of Legends, se blocheaza la 6% si am stat 8 ore si nimic. Imi arata 0 KBps. Pana acuma mi se descarca cu 630-600 KBps. Si m-am gandit sa iau jocul de la cineva pe un CD sau pe un STIK. Credeti ca va merge daca il voi lua asa? Ma refer ca, sa il iau pe un cd sau stik si sa il extrag in PC (Fiindca ii si normal ca are updateuri la fiecare luna si nu mi-ar merge). Credeti ca afecteaza cu ceva daca il iau asa? Deoarece ma gandesc ca, daca chiar nu ar avea ceva in el, si-ar downloada singur.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Jocul isi face singur uptate prin server propiu daca e licentiat

| darkwisper a răspuns:

Fa in felul urmator:
Dai setari in joc pe ecranul unde face update.
Si opresti Peer To Peer connection.

| DieterBortscher explică (pentru darkwisper):

N-are rost! Tot asa se blocheaza... la 793 mb ramasi, el se blocheaza la 4%, scazand de la 630 KBps treptat pana la 0 KBps, urca pana la 6% si deacol' nimic. crying

| darkwisper a răspuns (pentru DieterBortscher):

Sterge jocul si incearca sa iei kitul de instalare de la ei pe site.

| DieterBortscher explică (pentru darkwisper):

Am facut treaba asta dinainte de sa imi zici... sad
Nu cred ca o sa pot face ceva... nu stiu cum! Pana acuma mergea sa il downloadez ca m-am mai jucat LoL. Singura sansa este doar sa iau de la cineva ca altfel nu pot... de cand cu pachul asta nou 5.2

| DieterBortscher explică (pentru darkwisper):

Am facut doua video-uri cu telefonul la instalare si la downloadare.
La instalare da ceva errori... o sa vezi tu in video, poate iti dai seama ce problema am sad.
Instalarea jocului: https://vid.me/jq3L
Downloadarea jocului: https://vid.me/lVQE
PS: Dai pe full screen ca sa vezi mai bine. daca ma poti ajuta big grin plzz

| darkwisper a răspuns (pentru DieterBortscher):

Lasa ID tau de skpe si cand ajung attactez sicem prin teamviewer