| Marinngg a întrebat:

Sal all am o problema cu metin2 ro mi la instalat a mers perfect iar dupa 2 zile cand intru in el se incarca alea alea si mi se reseteaza compu... mi-am loat kaspersky 2012 l-am cumparat.na gasit nici un virus in tot compu ce are plzzz.help dau funda. vot

1 răspuns:
| ihavenoidealel a răspuns:

Salut iti recomand Eset Nod32 Antivirus 5 este cel mai bun decat Kaspersky
-Il Poti descarca de aici:http://www.eset.com/download/beta-versions/detail/family/75/fileflag/beta/ si probabil e si de la sursa=]