| RoberTCr90 a întrebat:

Sal All!
Am tot cautat zi de zi si m-am gandit ca aici ar fi locul unde as putea gasi.

Ma intrebam daca exista jocuri gen football superstars la care poti sa-ti faci u. un fel de manager sa zic.sau ceva joc asemanator. dar in afara de : fifa, pes, fifa online si footbal superstars...va rog. daca nu, macar puneti-mi ceva siteuri gen hattrick dar mai usoare pentru incepatori.Inafar de : managerzone, footiecup, freekick, hattrick, managerleague. DACA SE POATE VA ROG.SAU MACAR CV ASEMANATOR CU ASTEAsad

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din pas în pas poate găseşti ceva, www.ejocuri.ro
Pa, pa.