| TheDarkDragon a întrebat:

Sal.Am downloadat jocul Mount and blade Warband ultima versiune(1.153).Si este trial.Am nevoie de un serial key pentru sa il fac full.am incercat vreo 4-5 coduri si tot nu a mers.Am incercat codurie astea :ARZG-RS43-NTXX-DTQA, FMX4-KWFA-MJCW-MRR3, si am mai incercat vreo doua, da nu le mai stiu....In orice caz, pe toate pe care l-eam incercat n-au mers, puteti sa imi dati voi niste idei? Sau un site unde il gasesc full?
PLZ HELP!

5 răspunsuri:
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Sigur l-ai facut cu deamon tools nu? Intra in My Computer si pe un driver o sa vezi Poza de la Mount and blade.
Click dreapta pe aia si dupa dai pe Open. Acolo gasesti un fisier numit SKIDROW si copiezi toate aplicatiile din SKIDROW acolo unde ai tu instalat jocu`. Apoi nu o sa iti mai ceara nici un cod si o sa te joci cat vrei tu.
Funda? happy

| TheDarkDragon explică (pentru RocKzZ):

Nu l-am facut cu deamon tools, ca l-am downloadat de pe site-ul oficial talewordls.com

| RocKzZ a răspuns (pentru TheDarkDragon):

Uite, da-mi add aici si vorbim pe mess : ciubotasebi@yahoo.com
Altfel nu stiu cum sa iti explic doar pe mess big grin

| TheDarkDragon explică (pentru RocKzZ):

Ti-am dat cerere, sunt ala Raul bogdan, acceptama

| mirciu1234 a răspuns:

Cauta un crack pe google sau un skirdrou iti va merge cu siguranta.