| Florinelll50 a întrebat:

Sal am luat un server samp gata laughing si cad intru imi intra si tot imi apare la ip meu retry (tot se repeta ip) nu stiti de ce spuneti-mi va rog macar sa-n cerc si daca nu sunteti siguri dau Funda

3 răspunsuri:
| Lexus23445 a răspuns:

Nu e bun sv am avut prpbleme la fel incearca sa-ti faci tu unul singur sau trebuie sal hostezi Bafta

| Florinelll50 explică (pentru Lexus23445):

Mi-am dat seama dc laughing) trebuie se stergi toate alea samp annouce si alalat si server log

| Florinelll50 explică (pentru Lexus23445):

Si dupa bagi alea dintr-un server pe care te joci tu de ex 0.3 x iei serveru si bagi alea care le-ai sters happy