| dracu183 a întrebat:

Sal am nevoie de un cont metin 2 ro pe corvus de lvl 30 is sus va rog id meu e knight_privat

2 răspunsuri:
| uziuzi a răspuns:

Man.in primul rand tr sa iti faci singur contul nu sal cersesti.laughing)))
tr sa iti faci si apoi te duci la lv1 la caini, lupi, mistreti, ursi, tigri, amazoane in functie de lv
dupa incepi cu salbaticii apoi cu orcii apoi cu paianjeni si tot asa si sa stii cca dupa ce ai ajuns la lv 30poti face si bani frumosi pe peste, si minereuri in principal
bftasi apropo eu stiu mai bine am lv98 si stiu cei metinul

| lKopilasFaraNasl a răspuns (pentru uziuzi):

Se vede ca nai lev 98 esti si prost daca are nev de un cont de 30 neaparat? in 2 ore cum il face? daca ai cont de 98 da-mi si mie id tau de mess si ne intalnim pe ce sv ai 98"hee hee sper sa nu zici ca ai uitat cont sau numai joci sau ti-a dat banned sau nul mai ai in pc " pe deasupra esti si "analfabet"!laughing