| Axys a întrebat:

Am o mare problea am un dvd-rom la pc si nu vrea sa mai inscriptioneze sidiuri goale...

a facut ce ai crzut ca s poat rezolva la el am incercat sa il desfac nu avea praf..deloc am sters laserul cu spirt :( si am schimbat mufele problema e ca in spatele dvd-iului are acolo niste pini am incercat sa mut chestia aia mica in toate partilie nici asa cred ca v-ati dat seama la ce ma refer :(

uitati genul asta de dvd am eu :( http://www.google.ro/......tp?/imgres

as vrea un sfat bun :( pentru ca nu stiu ce sa mai fac folosesc nero am incercat sa fac cd nu mil face :( deloc spune ca n-am cd in el :(

3 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema.Nu mai vroia sa citeasca.Nu ai ce sa ii faci iti zic eu sigur.Ca si eu am incercat sa il fac de m-am saturat si normal ca am fost si pe la astia care stiu sa repare...dar nimic.Si mi-am bagat altu.
Bafta!

| Axys explică (pentru En3Rgi):

Culme e ca eam pus si un cd rom si un alt dvd-rom si cu aceeasi problema...

ma tot gandesc sa nu fie din bios dar de as sti as face dar na nu stiu sad ce sa zic sad poate nu il suporta placa de baza as acred eu poate trebuie dvd sata crying ca nu mai inteleg nimic am dvd ata sad ...sincer e stresant...

| Axys explică (pentru Axys):

Si bateria de pe placa de baza em scos-o 5 minute l-am tinut inchis! fara baterie crezand ca fac o inine pe naibasad... nu stiu ce sa zic