| Sebastian_Dumitrescu_1998 a întrebat:

Sal,am si eu o problema cu leptopul, am descarcat un joc si imi merge in relua, c sa fac sa nu imi mearga bine. Lepopul este HP pavilion dv 5000

3 răspunsuri:
| Dragos4SAD a răspuns:

Laptopul este vechi, chiar antic.Mai bine l-ai duce la muzeul Antipa, iti cumperi o unitate de 1500 de lei, un monito de 500 si te poti juca si tu linistit un an doi, sau trei

| Sebastian_Dumitrescu_1998 explică (pentru Dragos4SAD):

Mersi laughing am luat intre timp unu cu procesor i5 laughing Chiar era antic laughing

| TechGuyTpu a răspuns:

Daca ai spune si ce componente ai si ce joc este ar fi mai bine.