| naoko a întrebat:

Sal, azi e ziua mea, si as vrea un cod secret webkinz ca nu am primit nimic de ziua mea si nu imi cumpara un webkinz, daca nu aveti sau credeti ca ati dat bani si nu merit nu spun nimic, dar care poate va rog da-timi si mie un cod nefolosit ca nu vreau sa imi fac cont de proba.pls,Fundita.

1 răspuns:
| myself a răspuns:

Uite pentru ca e ziua ta, te sfatuiesc sa apesi pe butonul ala mare si rosu cu un x pe el si dupa aia sa te cari de aici ...care e faza ca e ziua ta? si ce nu ai bani sa-ti cumperi?