| anonim_4396 a întrebat:

SaL care ma ajuta si pe mine sa fac fish botu 4.0 new august care merge dup mentamanta, printun video sau pe mess :gmtaurus_gmtaurus dati add plswinking va rog funda + vot aprop am fish bot 4.0 setup apropwinking pls AJUTOR

1 răspuns:
| Favorite a răspuns:

Buna,stiu ca o sa ma injuri, dar vroiam sa te intreb de ce te chinui cu un hack ca fishbot? De ce ai vrea sa trisezi? Ca daca te-ar prinde GM ai lua ban, mare pacat dupa atata munca si efort sa iei un ban pentru trisare!